Kacper Mądry Kacper Mądry 26.02.2018 23:35
Asphalt 9: Legends. Legendarna seria powraca
1092V

Asphalt 9: Legends. Legendarna seria powraca

Asphalt 9: Legends niespodziewane nadjechał na nasze smartfony. Czego możemy się spodziewać po nieśmiertelnej serii?

Asphalt 9: Legends nagle pojawił się w formie soft launchu w filipińskim AppStore. Oznacza to, że wkrótce produkcja będzie dostępna we wszystkich cyfrowych sklepach Apple.

Seria Gameloftu jest z nami już od czasów Javy. Marka przeszła przez ten czas spore zmiany, jednak jedna rzecz nigdy się nie zmieniła. To wciąż arcadowe wyścigi, w których liczy się wysoka prędkość i driftowanie na zakrętach.

Patrząc na opublikowany zwiastun trzeba przyznać, że tytuł przygotowany z myślą o platformach mobilnych wygląda po prostu zniewalająco. Wysokiej jakości tekstury, efekty w postaci wszelkich piorunów czy rozgrzanych tarcz hamulcowych oraz fizyka pojazdów dająca znać, że nie jedziemy prostym modelem samochodu sprawiają, że można tylko pogratulować autorom tak dobrego kawałka kodu.

Asphalt 9: Legends - zwiastun soft launchu

W Asphalt 9: Legends czekać ma na nas pięćdziesiąt pojazdów, którymi pokierujemy w setkach zawodów w trybie kariery. W trybie multiplayer będziemy mogli zmierzyć się przeciwko ośmiu osobom oraz założyć własny klub, do którego będziemy rekrutować graczy, tak aby być najlepszym zespołem. Gameloft zapowiada również nowy system sterowania "Touch Drive" jednak jego szczegóły brzmią dość enigmatycznie, więc z jego dokładnym opisem będziemy musieli jeszcze zaczekać. Asphalt 9: Legends będzie produkcją free to play.

Źródło: http://toucharcade.com/2018/02/26/asphalt-9-soft-launch/

Tagi: Asphalt 9: Legends Gameloft mobile