Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.02.2018 15:02
Zwiastun Battlefield 2018 w produkcji
3400V

Zwiastun Battlefield 2018 w produkcji

Nowy Battlefield jest oficjalnie w produkcji ina pewno grę zobaczymy w czerwcu na EA Play 2018. Jest jednak cień szansy na wcześniejsza zajawkę.

Pierwsze plotki mówiły o tym, że nowy Battlefield będzie trzecią częścią Bad Company. Jednak chwilę potem dowiedzieliśmy się, że tegoroczna odsłona Battlefielda będzie działa się w trakcie drugiej wojny światowej.

EA Play 2018 odbędzie się w czerwcu. Zobaczymy w akcji nową odsłonę Battlefield i Anthem

Ostatnio Electronic Arts informowało nas, że w czerwcu przed targami E3 odbędzie się impreza EA Play na której zobaczymy w akcji Battlefielda. Oczywiście nie znaczy to, że pierwszy raz grę zobaczymy w czerwcu. Przedwczoraj pojawił się tweet Randy'ego Evansa, który w DICE zajmuje się edytowaniem materiałów wideo.

Ujawnił on, że zwiastun jest w trakcie produkcji, więc wkrótce powinniśmy zobaczyć pierwszą zajawkę gry. Pierwszą zapowiedź Battlefield 1 zobaczyliśmy na początku maja, ale też nie mieliśmy wcześniej oficjalnego potwierdzenia tej produkcji. Może więc w tym roku EA chce pokazać grę szybciej by być na prowadzeniu w rywalizacji z Activision.

Tagi: battlefield Electronic Arts playstation 4