Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.02.2018 17:24
Assassin's Creed Origins i rozgrywka z trzeciego DLC - "The Curse of the Pharaohs"
626V

Assassin's Creed Origins i rozgrywka z trzeciego DLC - "The Curse of the Pharaohs"

Assassin's Creed Origins otrzymało dwa materiały wideo, na których możemy zobaczyć jak w akcji wypada drugi dodatek "The Curse of Pharaohs". Czekają na nas nowe rodzaju przeciwników, lokacje i wyzwania, które przyjdzie nam przezwyciężyć.

Assassin's Creed Origins już 13 marca otrzyma drugie duże rozszerzenie "The Curse of the Pharaohs". Bayek stawi w nim czoła nowym przeciwnikom i odwiedzi Teby. Dzisiaj możemy rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki prezentujące nadciągającą zawartość.

Assassin's Creed Origins cenzuruje tryb wycieczki

Assassin's Creed Origins w ramach trzeciego dodatku zabierze nas do miasta Teby. Na naszej drodze napotkamy nowy rodzaj zagrożenia w postaci nieumarłych faraonów, którzy mordują spokojnych cywilów. Na nasze barki spadnie ciężar zniwelowania klątwy i odzyskania cennego artefaktu zanim ten trafi w ręce wrogów.

Assassin's Creed Origins - rozgrywka z  " The Curse of the Pharaohs"

Assassin's Creed Origins w trzecim rozszerzeniu "The Curse of the Pharaohs" sprawi, że stawimy czoła ogromnym skorpionom i trafimy na wiele paranormalnych sytuacji. Obecne będą portale, które przeniosą nas do wnętrza starożytnych grobowców, a i stoczymy pojedynki z nieumarłymi wrogami. Trafimy nawet na statki unoszące się nad ziemią.

Assassin's Creed Origins - rozgrywka z dodatku "The Curse of the Pharaohs"

Źródło: YouTube (Ubisoft US)

Tagi: assassin's creed origins dlc playstation 4 The Curse of the Pharaohs Ubisoft Ubisoft Montreal wideo