Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.02.2018 10:50
MLB Home Run Derby VR pozwoli wam poczuć się jak baseballista
129V

MLB Home Run Derby VR pozwoli wam poczuć się jak baseballista

MLB The Show 18 nie będzie jedyną grą o baseballu, która pojawi się w tym roku. MLB Home Run Derby VR trafi na urządzenia VR-owe jeszcze tej wiosny i pozwoli poczuć się jak baseballista na największych stadionach USA.

MLB Home Run Derby VR powstaje rękoma ekipy, która na swoim koncie ma R.B.I. 18, więc potrzebne doświadczenie do stworzenia gry o baseballu jest. Całość powstaje przy oficjalnym błogosławieństwie i pomocy MLB, więc możemy być pewni pełnej licencji i jak najwierniejszego odwzorowania stadionów.

MLB The Show 18. Fani baseballu mają na co czekać

Na sam początek - będą trzy. W grze pojawią się areny Miami Marlins, Washington Nationals i Cleveland Indians. Studio planuje wydawać w późniejszym czasie kolejne, ale nie wiemy czy w formie darmowych aktualizacji czy płatnego DLC. Sama gra pozwoli nam pomachać sobie kijem na arenie w VR, podobijać piłkę, pobiegać po stadionie zaliczając Home Run. Jeśli więc kiedyś mieliście takie marzenie, a macie PS VR - będziecie mogli je spełnić.

MLB Home Run Derby VR - oficjalny zwiastun


Gra do sprzedaży trafi na wiosnę tego roku. Nie wiemy czy tylko w USA, czy pozostałe regiony doczekają się także tej produkcji.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/2/22/17040566/mlb-home-run-derby-vr-playstation-psvr-htc-vive

Tagi: MLB Advanced Media MLB Home Run Derby VR playstation 4 playstation vr wideo