Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.02.2018 10:36
Huawei P20 Plus - nowe rendery prezentują smartfona
360V

Huawei P20 Plus - nowe rendery prezentują smartfona

Huawei P20 Plus zostanie oficjalnie ujawniony 27 marca na konferencji organizowanej przez Huawei. Jednak pojawiające się przecieki pokazują, jak będzie wyglądał smartfon.

Wczoraj pojawił się w Sieci przeciek na którym zobaczyć mogliśmy prototyp Huawei P20 Plus. Dzisiaj w Internecie wylądowały rendery nakładek na smartfona, zdradzając jednocześnie jego design.

Tablet Huawei MediaPad M5 10 będzie miał ogromny obiektyw

Rendery te potwierdzają obecność potrójnej kamery z tyłu urządzenia oraz brak wcięcia na froncie w stylu iPhone'a X, które wcześniej było widoczne na prototypowym modelu. Albo więc Huawei z pomysłu zrezygnowało, albo na rynku pojawi się więcej modeli Huawei P20, które będą oferowały różne opcje i możliwości.

W Huawei P20 Plus możemy spodziewać się zaawansowanego systemu rozpoznawania twarzy, który podejmie konkurencję z technologią Apple'a - FaceID. Plotki mówią o wyposażeniu smartfona w 6 GB pamięci RAM, OLED-owy ekran 4K oraz procesor HiSilicon Kirin 970 taktowany 2,36 GHz. Smartfon ma mieć wbudowane 64 GB pamięci, USB-C oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

 

Źródło: http://playfuldroid.com/huawei-p20-plus-case-renders-appears-with-triple-camera-lens/

Tagi: Huawei Huawei P20 Plus