Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.02.2018 00:21
Final Fantasy XV otrzyma jeszcze więcej DLC. Ostatnie w 2019 roku
536V

Final Fantasy XV otrzyma jeszcze więcej DLC. Ostatnie w 2019 roku

Final Fantasy XV jeszcze długo będzie z nami. Square Enix potwierdziło, że piętnastka otrzyma nie trzy, a cztery paczki DLC. Z czego ostatnia pojawi się w 2019 roku.

Square w rozmowie z Dengeki potwierdziło, że Final Fantasy XV wspierane będzie dłużej niż pierwotnie planowano. Początkowo, jeszcze przed premierą gry pomysł był prosty - wydajemy grę, a w trakcie następnego roku - cztery paczki DLC. Okazało się jednak, że z gry można wycisnąć jeszcze więcej i zapowiedziano drugi sezon zawartości fabularnej.

Final Fantasy XV Comrades - zwiastun pokazuje marcowe nowości

Pierwotnie - mieliśmy dostać trzy dodatki. Ale nowy plan zakłada cztery DLC fabularne, z czego ten ostatni pojawi się w 2019 roku. Pierwszą paczką będzie historia skupiająca się na Ardynie (o co prosili fani). Jednak tutaj Square też coś zmieniło - DLC pojawi się później niż planowano, gdyż zespół chce dodatek dopracować by zadowolić fanów.

A co dalej? W ankiecie sporo głosów zebrała także opcja poszerzenia historii związanej z Luną, inni chcieli więcej Świata Ruiny. Prawdopodobnie Square będzie także rozwijało nadal tryb Comrades, który umożliwia kooperacyjną rozgrywkę w cztery osoby.

Final Fantasy XV - zwiastun wydania Royal


Kompletne wydanie Final Fantasy XV do sprzedaży trafi na początku marca. W nim poza grą, dostaniemy wydane do tej pory, trzy epizody fabularne oraz dodatek Comrades.

Źródło: http://dengekionline.com/elem/000/001/684/1684090/

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix wideo