Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.02.2018 18:41
Dragon Ball FighterZ - nadciąga łatka naprawiająca tryb online
260V

Dragon Ball FighterZ - nadciąga łatka naprawiająca tryb online

Twórcy Dragon Ball FighterZ w końcu zabrali konkretny głos w sprawie, która wymaga natychmiastowego działania. Tryb sieciowy zostanie niedługo połatany, a sama gra będzie mocno wspierana.

Dragon Ball FighterZ od dnia premiery boryka się z licznymi problemami sieciowymi. Graczem mają trudności w zakładaniu prywatnych pokoi "Ring Match" i są zmuszani do wychodzenia z lobby, aby naprawić sytuację. Gra potrafi też stracić połączenie z serwerami, a u niektórych bardzo długo wyszukuje chętnych do gry. 

Dragon Ball FighterZ - Broly i Bardock na krótkich zwiastunach

Wyżej wspomniane niedogodności Dragon Ball FighterZ mają zostać naprawione w nadciągającej łatce. Poinformowała o tym producentka gry - Tomoko Hiroki. Pierwsza aktualizacja wyląduje na serwerach pod koniec lutego, ale możliwe, że nie wyeliminuje wszystkich problemów. Twórcy proszą o wyrozumiałość i wspominają, że druga aktualizacja pojawi się w marcu.

Dragon Ball FighterZ ma być mocno wspierane. Niedługo do gry trafią Bardock i Broly, a to nie koniec szykowanych DLC. Producentka wspomina, że w przyszłości otrzymają ekscytujące zapowiedzi dotyczące rozwoju gry.

Źródło: Twitter (Bandai Namco)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo łata