Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.02.2018 09:39
Pierwszy milion Kingdom Come: Deliverance
523V

Pierwszy milion Kingdom Come: Deliverance

Od premiery Kingdom Come: Deliverance minął tydzień. Najnowsze doniesienia o sprzedaży gry wskazują, że mamy do czynienia z kolejnym hitem.

Po pierwszych dniach pobytu na rynku, Kingdom Come: Deliverance pochwalić mogło się 500 tysiącami sprzedanych kopii (z czego 300 tysięcy na PC). Teraz, w tydzień po premierze gry, studio Warhorse poinformowało, że rozeszło się już milion kopii gry.

Kingdom Come: Deliverance - aktualizacja 1.2.5 poprawi problem z R2

O świetnym wyniki poinformował w czeskich mediach szef studia Warhorse - Martin Frývaldský. Dodaje też, że jest to bardzo dobry wynik, ale na dokładnie taki liczyło studio, więc nie są przesadnie zaskoczeni. Zdziwieni mogli być jednak ci, którzy zakładali, że średnie oceny będą miały większy wpływ na zainteresowanie tytułem. Jednak gdy popatrzymy na część recenzji z zachodnich mediów to zauważymy absurdalne zarzuty o brak czarnoskórych i tym podobne czepialstwo, godne SJW z zachodu.

Z całego miliona sprzedanych kopii Kingdom Come: Deliverance na wszystkich platformach, SteamSpy pokazuje około 470 tysięcy na samym Steamie (są to dane szacowane), a gra dostępna była także m.in. na GoG-u jeśli chodzi o PC. Możemy założyć jednak, że sprzedaż na konsolach i PC rozkłada się mniej więcej po równo.

Kingdom Come: Deliverance - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://www.lupa.cz/aktuality/meta-pokorena-warhorse-prodali-milion-kusu-hry-kingdom-come-delivarance/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance playstation 4 warhorse