Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.02.2018 19:03
Nowy James Bond ze znanym reżyserem?
318V

Nowy James Bond ze znanym reżyserem?

25 część przygód Jamesa Bonda ma już swojego odtwórcę głównej roli. Produkcja nie ma jedna reżysera, szefowie wytworni MGM chcieliby zatrudnić na to stanowisko znanego filmowca.

Wiemy już, że Daniel Craig jeszcze raz powróci do roli Jamesa Bonda. MGM i Eon wciąż jednak szukają reżysera kolejnej odsłony przygód Agenta 007. Jak podaje portal Variety, na szczycie listy życzeń wytwórni jest Danny Boyle (Trainspotting). Nie doszło jednak do złożenia oficjalnej oferty.

Son of Shaft - zobaczcie zdjęcia z produkcji

Co ciekawe, Boyle wielokrotnie wyrażał chęć reżyserii filmu o Jamesie Bondzie. W tym momencie jest on zajęty tworzeniem obrazu dla wytwórni Working Title, jednak ten projekt nie ma jeszcze obsady, niewykluczone jest więc, iż jego premiera może zostać przesunięta kosztem 25. Bonda.

Źródła, na które podaje się Variety, mówią, iż rozważany był również Yann Demange (White Boy Rick), jednak postanowiono spróbować sięgnąć po jakieś głośniejsze nazwisko.

Poprzednie dwie odsłony przygód Jamesa Bonda wyreżyserował Sam Mendes, oba widowiska stały się najbardziej dochodowymi filmami w historii marki. Boyle ma na swoim koncie kilka hitów, wystarczy wspomnieć tutaj chociażby 28 dni później, czy Slumdog. Milioner z ulicy, za którego zgarnął Oskara.

 

Źródło: http://variety.com/2018/film/news/james-bond-25-danny-boyle-director-1202705314/

Tagi: danny boyle James Bond MGM