Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.02.2018 17:21
Shining Resonance Refrain - Smocze jRPG zmierza na zachód
391V

Shining Resonance Refrain - Smocze jRPG zmierza na zachód

Shining Resonance Refrain otrzyma angielską lokalizację i dotrze do europejskich posiadaczy PS4 oraz Nintendo Switch. Czeka nas wyjątkowe jRPG, gdzie w walce towarzyszyć nam będą potężne smoki..

Shining Resonance Refrain zostało oficjalnie zapowiedziane na zachód. Tytuł trafi do Europy i zadebiutuje na konsolach PS4 oraz Nintendo Switch. Seria pamięta czasy konsoli SEGA Mega Drive, ale w ostatnich latach miała problem, aby do nas dotrzeć. Najnowsza część cyklu ma to zmienić i umocnić pozycję marki, abyśmy w przyszłości nie musieli tyle czekać.

Shining Resonance Refrain przedstawia odświeżoną rozgrywkę na nowym zwiastunie

Shining Resonance Refrain jest rozbudowaną grą z gatunku jRPG, która zadebiutowała oryginalnie w 2014 roku na PS3 i nie opuściła granic Japonii. Otrzymamy odświeżoną oprawę wizualną działającą w rozdzielczości 1080p oraz wszystkie dodatki DLC. Pojawi się też nowy tryb "Refrain" oferujący dostęp do dwóch nowych członków drużyny. Gra da nam możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej i pozwoli słuchać dialogów w wersji angielskiej lub japońskiej.

Ważną rolę w grze odegra muzyka. Nasza drużyna włada instrumentami i podczas wykonywania pieśni potrafi wzmocnić sojuszników lub osłabić wrogów. Każdy z członków drużyny posiada własną unikalną broń, a różnice względem postaci sprawiają, że każdą z nich gra się w inny i charakterystyczny sposób..Poniżej znajdziecie japoński zwiastun. Premiera nastąpi w okresie letnim.

Shining Resonance Refrain - japońskie zwiastun

 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/21/7-things-you-need-to-know-about-jrpg-shining-resonance-refrain-coming-to-ps4-this-summer/

Tagi: Media.Vision nintendo switch playstation 4 Sega Shining Resonance Refrain wideo