Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.02.2018 14:17
Społeczność Paladins protestuje przeciwko lootboksom i zmianom w grze w oryginalny sposób
775V

Społeczność Paladins protestuje przeciwko lootboksom i zmianom w grze w oryginalny sposób

Jakiś czas temu w Paladins: Czempioni Królestwa pojawiły się lootboksy, co pociągnęło za sobą zmiany w rozgrywce. Hi-Rez zauważyło z jaką żyłą złota mają do czynienia, więc bez zastanawiania się dorzucono je do gry. Czym wkurzyli swoją społeczność.

Społeczność skupiona wokół Paladins: Czempioni Królestwa protestowała przeciwko coraz inwazyjnym mikropłatnościom i lootboksom od samego początku. Hi-Rez nic sobie z tego nie robiło w myśl powiedzenia "pojęczą, pokrzyczą i po rewolucji". Co rozsierdziło graczy jeszcze bardziej.
 

Paladins: Battlegrounds. Battle Royale zmierza do darmowego Paladins!

Społeczność gry skupiona na Reddicie postanowiła protestować w oryginalny sposób. Wcześniej /r/Paladins służyło deweloperom do komunikacji z fanami. Teraz nie mają się tam po co udawać, gdyż w formie protestu, całość masowo zaspamowano rysunkami z gry, tzw. fanartami.

Ale nie są to fanarty pornograficzne czy jakoś wyjątkowo obrzydliwe. By pokazać prawdziwą twarz Hi-Rez, postanowiono zrobić to co oni - przestać się jakkolwiek starać. Więc ruch "low effort fanart" na Reddicie rozhulał się na dobre.

I tak dalej (uwierzcie, to jest wierzchołek góry lodowej). Dobry materiał o całości zrobił także Jim Sterling.

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/Paladins/

Tagi: Hi-Rez Studios Paladins: Czempioni Królestwa playstation 4