Daniel Stroński Daniel Stroński 21.02.2018 11:23
Urban Trial Playground wjedzie wyłącznie na Switcha
322V

Urban Trial Playground wjedzie wyłącznie na Switcha

Urban Trial Playground pokazuje, że jak już uzupełniać bibliotekę gier Switcha, to najlepiej zupełnie nowymi grami. Serii Trials nie ma, ale też jest fajnie!

Urban Trial Playground to zestaw kolejnych torów przeszkód 2,5D, które spróbujemy pokonać na motocyklu. Deweloper oddał nam 5 lat temu grę Urban Trial Freestyle (PS3, Vita, 3DS), później stworzył kontynuację Urban Trial Freestyle 2 (3DS), a teraz zaskoczył zapowiedzią kolejnej odsłony wyłącznie na konsolę Nintendo Switch od innego studia.

Twórcy tworzą obecnie grę Steel Rats na PS4

Urban Trial Playground jest tworzone przez polskie Teyon Games (Rambo: The Video Game) i znów będziemy starać się jak najefektowniej przejechać przez zakręcone tory przeszkód, starając się wykręcić dobry czas i wysoki wynik punktowy. Tym razem miejscówki mają nawiązywać do słonecznej Kalifornii, od miast po plaże. Czy jacykolwiek fani Elastomanii mogą przejść obojętnie? Premiera zaplanowana została na 5 kwietnia 2018 roku.

Urban Trial Playground - zwiastun

 

Tagi: nintendo Switch Sony Computer Entertainment tate interactive teyon games Urban Trial Freestyle™ Urban Trial Playground wideo