Daniel Stroński Daniel Stroński 21.02.2018 11:01
Skandalicznie drogie XCOM 2 Collection trafiło do PS Store
2583V

Skandalicznie drogie XCOM 2 Collection trafiło do PS Store

XCOM 2 Collection weszło dziś do PS Store, niestety cena (nawet za pełną grę z dodatkami) zostawia wiele do życzenia.

XCOM 2 nie zachwyciło stroną techniczną wersji na PS4, ale ostatecznie dostaliśmy łatki eliminujące błędy i skracające czasy wczytywania. Kontynuacja uznanej serii taktycznej przez ostatnie dwa lata wzbogaciła się o rozszerzenie i parę mniejszych dodatków, które zebrano w świeżutkim XCOM 2 Collection. Kolekcja trafiła dzisiaj do sprzedaży, ale cena jest dość problematyczna.

Nasza recenzja XCOM 2

XCOM 2 Collection wyceniono w PS Store na zawrotne 379 zł i dodano w opisie, że "Całość dostępna jest w przystępnej cenie.". Oprócz podstawki (249 zł w PS Store) zestaw obejmuje ogromne rozszerzenie "War of the Chosen" (169 zł) oraz cztery dodatki z uzbrojeniem, misją i nową klasą postaci (21-42 zł).

Po podliczeniu może i wychodzi taniej, lecz mowa o dwuletniej grze, a do tego podstawowe XCOM 2 na PS4 w pudełku wyrwiemy nawet za stówkę. Ponadto konsolowi gracze znów mogą poczuć się gorsi - pecetowa premiera kolekcji na początku lutego wiązała się z tygodniowym okresem promocyjnym i gracze mogli nabyć XCOM 2 Collection za połowę ceny:

XCOM 2 - zwiastun

 

Tagi: 2K Games playstation store ps store psn the workshop xcom 2 XCOM 2 Collection

Nie przegap