Daniel Stroński Daniel Stroński 21.02.2018 08:42
Assassin's Creed Origins. Tak wygląda jedyna nagroda za ukończenie Nowej Gry+
3217V

Assassin's Creed Origins. Tak wygląda jedyna nagroda za ukończenie Nowej Gry+

Assassin's Creed Origins udostępniło wczoraj edukacyjny tryb wycieczkowy oraz możliwość ukończenia gry ponownie z zachowaniem posiadanego ekwipunku. Niektórzy zdążyli zaliczyć od tego czasu cały wątek fabularny.

Assassin's Creed Origins udostępniło wczoraj aktualizację ważącą ~5,6 GB, w której dostaliśmy za darmo tryb Wycieczki turystycznej (zwiedzanie Egiptu z przewodnikiem w tle), ale też wyczekiwaną opcję rozpoczęcia zabawy na nowo. Okazuje się, że twórcy niekoniecznie mieli na nią pomysł.

Assassin's Creed Origins. Szczegóły trybu Nowej Gry+

Jeśli ukończyliście wątek fabularny (i macie wolne miejsce na nowego save'a), możecie rozpocząć Assassin's Creed Origins na nowo, zachowując sprzęt, umiejętności oraz poziom doświadczenia. Wzrasta wtedy stopień trudności, a poziom przeciwnika skaluje się do naszego, ale obie te rzeczy możemy zmienić w opcjach gry. Nie zwiększono jednak maksymalnego poziomu Bayeka, więc da się co najwyżej "wyexpić" punkty umiejętności.

Po co przechodzić produkcję od nowa? Jeśli nie macie ochoty na większe wyzwanie ani nie chcecie jeszcze bardziej rozwinąć swojego bohatera, nagroda jest jedna - wyjątkowy strój Mythical Warrior. Otrzymujemy go po ukończeniu zadań głównej linii fabularnej. W Internecie pojawiły się już zrzuty i materiały prezentujące tę nagrodę:

Assassin's Creed Origins - nagroda za ukończenie NG+

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/7yw9ub/so_ive_just_completed_ng_potential_spoilers/, YouTube ( j0nathan)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo