Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.02.2018 23:54
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Switcha w hiszpańskich sklepach
357V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Switcha w hiszpańskich sklepach

Plotki o wydaniu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC i Nintendo Switch krążą już od dłuższego czasu. Do pieca dokłada hiszpański sklep XtraLife, który w ofercie zamieścił port Crasha na Switcha.

O tym, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miało zagwarantowaną czasową wyłączność na PlayStation 4 słyszymy od dłuższego czasu. Jednak do tej pory żadna z zainteresowanych firm nie komentowała tych rewelacji. Co jakiś czas pojawiały się nowe plotki, a nie tak dawno, jedna z firm zajmująca się projektowaniem gadżetów z gier ujawniła, że Crash trafi na PC i Switcha.

Crash Bandicoot w tym roku dostanie świetne figurki

Być może ruch sklepu XtraLife związany jest z tymi informacjami, ale możliwe jest, że po prostu ktoś w sklepie się pośpieszył z uaktualnieniem oferty sklepu. Według hiszpańskiego sklepu, placeholderowa strona z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miałaby potwierdzić grę na Switcha.

Jeśli faktycznie Sony zagwarantowało sobie czasową wyłączność Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, to ta prawdopodobnie trwać ma przez rok. Więc o Crashu na innych platformach jeśli usłyszymy, to w czerwcu.

Źródło: https://twitter.com/pixelpar/ | XtraLife

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nintendo Switch