Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.02.2018 20:40
Armored Warfare debiutuje na rynku z wirtualnymi paczkami za nawet 419 zł
555V

Armored Warfare debiutuje na rynku z wirtualnymi paczkami za nawet 419 zł

Zabawa w darmowym Armored Warfare może być paradoksalnie wyjątkowo droga. Tytuł otrzymały zwiastun, a pełną grę możecie już pobrać z PS Store. Razem z licznymi pakietami wycenionymi nawet na kilkaset złotych.

Armored Warfare to militarna gra działająca w modelu dystrybucji free-to-play. Tytuł może się pochwalić dynamicznymi starciami współczesnych pojazdów, gdzie konflikty mają miejsce na wielkich mapach. Produkcja potrafi też nieźle oskubać gracza za sprawą bardzo drogich wewnętrznych płatności.

Armored Warfare pełne drogich płatności

Pełna wersja darmowego Armored Warfare pojawiła się właśnie w PS Store. W tym wypadku "darmowe" jest jednak mocno na wyrost. Gra najeżona jest inwazyjnymi płatnościami, o których trudno mówić w skali "mikro". Poszczególne paczki z pojazdami i kredytami to koszt od kilkudziesięciu do nawet 189 zł. Przykładowy Pakiet Legendarnego Najemnika to wydatek z rzędu aż 419 zł. Możecie też szarpnąć się na cały rok czasu Premium za "jedyne" 329 zł - upoważnia on do wysokiej, wynoszącej 50% premii zdobywanego doświadczenia i waluty. Na pocieszenie twórcy udostępnili darmowy Shark Pack dla posiadaczy aktywnego abonamentu PlayStation Plus.

Armored Warfare - zwiastun premierowy

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Armored Warfare Mikropłatności My.com playstation 4 wideo