Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.02.2018 19:38
Island Time VR, czyli graj aż umrzesz z głodu
338V

Island Time VR, czyli graj aż umrzesz z głodu

Island Time VR to zabawny surwiwal i prosty symulator rozbitka. Niezależne studio Flight School pełne jest pasjonatów wirtualnej rzeczywistości, którzy szykują dla nas wyjątkową wycieczkę na niewielką wyspę.

Cel Island Time VR jest prosto nakreślony - mamy grać aż do śmierci naszego bohatera. W pozytywnym wariancie naszemu nieszczęśnikowi został około tydzień życia. Przez ten okres musimy walczyć o zaspokajanie podstawowych potrzeb, o które trudno na bezludnej wyspie.

Więcej o Island Time VR znajdziesz w naszej bazie gier

W Island Time VR wcielimy się w rolę rozbitka, który trafił na niewielką wyspę. Jak nie trudno się domyślić będziemy musieli jak najdłużej przetrwać i postarać o to, aby nie umrzeć z głodu. Rozgrywka skupi się na wykorzystywaniu otoczenia i przedmiotów. Te użyjemy do łapania ryb oraz bronienia przed agresywnymi zwierzętami. W trakcie zmagań towarzyszyć nam będzie Carl - krab przemawiający głosem Grega Millera z Kinda Funny. Wszystko utrzymane w jajcarskim klimacie i kolorowej oprawie graficznej.

Island Time VR zadebiutuje w tym roku na PlayStation 4 i PlayStation VR. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale mamy pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Island Time VR - zwiastun

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Flight School Island Time VR playstation 4 playstation vr wideo