Daniel Stroński Daniel Stroński 20.02.2018 12:34
Minecraft Bedrock Edition. 2 godziny ulepszonej rozgrywki na Switchu
407V

Minecraft Bedrock Edition. 2 godziny ulepszonej rozgrywki na Switchu

Minecraft Bedrock Edition to nadchodząca multiplatformowa wersja gry, która zostanie udostępniona posiadaczom podstawki za darmo. Jak wygląda rozgrywka na Switchu?

Minecraft Bedrock Edition niebawem zunifikuje wszystkie platformy, na których znajdziemy Minecrafta (poza konsolami Sony). Dzięki takiemu zabiegowi będziemy mogli wspólnie odkrywać kanciasty świat z osobami grającymi na systemach iOS, Android i Windows 10 oraz sprzętach Gear VR, Apple TV, Fire TV, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Nasza recenzja wersji na PlayStation 4

Poniższy zapis streama przedstawia wersję na Switcha, która jest już niemal gotowa i naprawi wiele niedociągnięć, z jakimi musieliśmy się do tej pory zmagać, grając w Minecrafta na tej platformie. Bedrock Edition ma zagwarantować płynną rozgrywkę zarówno na dużym ekranie, jak i w trybie handhelda i wyświetlać ponad dwa razy więcej terenu niż obecnie. Co więcej, dotykowy ekran konsoli pozwoli łatwo zarządzać ekwipunkiem.

Najważniejsze jest jednak wspólne granie. Do multiplatformowej kooperacji wystarczy konto Microsoftu, a jeśli chcecie dołączyć do znajomych posiadających Switcha, po prostu usiądźcie niedaleko siebie i włączcie lokalnego multiplayera. Wszystko to mamy dostać niebawem, lecz na razie bez większych konkretów w kwestii daty premiery.

Minecraft Bedrock Edition - stream z wersji na switcha

Tagi: 4J Studios Ltd. microsoft Minecraft: Nintendo Switch Edition nintendo switch wideo