Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.02.2018 13:42
Metal Gear Survive - bez aktualizacji premierowej nie zagrasz
365V

Metal Gear Survive - bez aktualizacji premierowej nie zagrasz

Metal Gear Survive w niektórych miejscach globu jest już sprzedawany od kilku dni. Dzisiaj gra debiutuje w USA więc pojawia się premierowa aktualizacja bez której sobie nie pogramy.

Konami postanowiło walczyć z osobami, które dorwą się wcześniej do Metal Gear Survive blokując dostęp do serwerów wymogiem posiadania premierowej łatki. Ta oczywiście pojawia się dopiero dzisiaj, więc jeśli ktoś dorwał wcześniej kopię gry - mógł sobie najwyżej pooglądać menu gry.

Metal Gear Survive - bonusy w grze jeśli posiadacie zapis z Metal Gear Solid V

Premierowa łatka (a dokładniej, to dwie łatki) wprowadza niewiele zmian i poprawek. Pierwsza aktualizacja skupia się na poprawie stabilności gry oraz jej balansie, a druga - na kolejnych poprawkach. Jednak bez tych aktualizacji nie połączymy się z serwerami Metal Gear Survive i sobie po prostu nie pogramy.

Jeśli zdecydujecie się na kupno gry, to pamiętajcie, że posiadając zapis z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain otrzymacie dodatkowe przedmioty kosmetyczne. Podobnie jeśli graliście w którąś z bet dostępnych przed premierą. Wtedy też Konami was obdaruje prezentem.

Metal Gear Survive - kooperacyjny zwiastun

 

Tagi: Konami metal gear survive playstation 4