Daniel Stroński Daniel Stroński 19.02.2018 20:21
Super Seducer. Najpierw zagadaj, potem sobie pomacasz - NIE NA ODWRÓT!
780V

Super Seducer. Najpierw zagadaj, potem sobie pomacasz - NIE NA ODWRÓT!

Super Seducer obiecuje nauczyć graczy podrywu. Przy okazji będziemy mogli zobaczyć, czego na pewno NIE należy robić przy ładnej dziewczynie.

Super Seducer ma pokazać, że podrywanie nieznajomych dziewczyn nie jest wcale takie trudne. Będzie to zresztą jedna z nielicznych gier PUA (Pickup Artist) na konsolach PlayStation. Zastanawiacie się nad innymi? Jeśli podniecają Was gołębie, to odpowiedź jest prosta.

Nasza recenzja Hatoful Boyfriend: Holiday Star na PS4

Naszym mentorem jest Richard LaRuina, samozwańczy ekspert od podrywu. W tym symulatorze randkowania z prawdziwymi "aktorami" zadaniem gracza jest wybieranie jednej z kilku opcji postępowania w obliczu napotkanej dziewczyny, po czym otrzymujemy pochwałę lub radę na temat tego, co moglibyśmy zrobić lepiej.

Rady wyglądają na przydatne, pouczając o tym, że dotykanie swojego krocza jest spoko, ale tylko w zaciszu własnego pokoju. Przygotowano wiele scen, gdzie łącznie twórcy przygotowali 8 godzin nagranego materiału i 520 wyborów. Niestety, z góry ostrzegamy, że nie znajdziecie tu żadnej nagości, więc wygląda na to, produkcja nie wyjdzie poza grono kilku zabawniejszych youtuberów. Premiera na PS4 już za dwa tygodnie, 6 marca.

Super Seducer - zwiastun

Super Seducer - rozgrywka od Dunkeya

 

Źródło: YouTube (videogamedunkey, Richard LaRuina)

Tagi: dunkey Fair Play Labs playstation 4 radość Super Seducer wideo