Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.02.2018 19:28
Assassin's Creed Origins ze zwiastunem jutrzejszego trybu wycieczkowego
382V

Assassin's Creed Origins ze zwiastunem jutrzejszego trybu wycieczkowego

Dobra okazja, aby wrócić do Assassin's Creed Origins. Twórcy przypominają o historycznym dodatku edukacyjnym, który będzie wypełniony po brzegi anegdotkami dotyczącymi starożytnego Egiptu.

Assassin's Creed Origins doczekało się zwiastuna premierowego jutrzejszej aktualizacji, która wprowadzi do gry ciekawą nowość. Twórcy biorą na warsztat historyczny aspekt gry i robią z niego trzon zabawy nowego trybu edukacyjnego.

Assassin's Creed Origins - mamy nowe trofea wycieczkowe

Assassin's Creed Origins już jutro otrzyma edukacyjny tryb wycieczkowy. Odda on nam do dyspozycji świat gry nieograniczony przez walkę, czy fabułę. Będziemy mogli wcielić się w różne postacie historyczne i zachodzić w unikalne interakcje z bohaterami niezależnymi. Ubisoft przygotowało ponad 75 wypraw, a każda z nich charakteryzuje się odmiennym motywem przewodnim.

Assassin's Creed Origins - wycieczka krajoznawcza na zwiastunie premierowym

Tryb edukacyjny pozwoli nam poznać tryb życia mieszkańców starożytnego Egiptu. Twórcy w lepszy sposób przedstawią architekturę tamtego okresu, a także opowiedzą o wielu kulturowych ciekawostkach oraz wierzeniach. To tylko cześć informacji, jakie zostaną nam przedstawione.

 

 

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 tryb edukacyjny Ubisoft Ubisoft Montreal wideo