Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.02.2018 18:25
Biomutant na nowych fragmentach różnorodnej rozgrywki
391V

Biomutant na nowych fragmentach różnorodnej rozgrywki

Biomutant powraca po dłuższej przerwie i prezentuje swoje oblicze na zwiastunie z elementami rozgrywki. Możemy na nim podziwiać walkę, piękny świat i parę innych urywków z nadciągającej przygody.

Biomutant to nowa marka osadzona w otwartym świecie i należąca do gatunku RPG akcji. Gracz wcieli się w postać futrzaka zdolnego do mutacji swojego ciała. Twórcy z Experiment 101 szykują dynamiczny produkcję, gdzie istotną rolę odegra walka bronią białą oraz pistoletami.

Biomutant na nowym materiale z rozgrywki

Nowa rozgrywka Biomutant ukazuje różne oblicza gry. Mamy więc trochę eksploracji, wykorzystywania gadżetów, skakania oraz obowiązkową walkę. Nie brakuje też kreatywnie wykonanych pojazdów, jak dłoń strzelająca we wrogów "z palca". Twórcy przedstawiają też różny klimat środowiska, a całość cechuje się luźną i dosyć komiksową atmosferą. Nowy materiał potwierdza również, że stawimy czoła wielkim bossom.

Biomutant - rozgrywka

Biomutant dalej nie ma ustalonej daty premiery, ale ma zadebiutować w tym roku. Tytuł tworzony jest przez część pracowników odpowiadających za serię Just Cause oraz Mad Max.

Źródło: YouTube (THX Nordic)

Tagi: BioMutant Experiment 101 playstation 4 THQ Nordic wideo