Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.02.2018 16:31
Project Cars 2 - aktualizacja 1.4 dostępna
657V

Project Cars 2 - aktualizacja 1.4 dostępna

Dwa dni temu pojawiła się sporych rozmiarów aktualizacja Project Cars 2. Co studio Slightly Mad poprawiło w grze?

Kilka dni temu, Slightly Mad Studios zapowiedziało wydanie kolejnej paczki z dodatkami. Tym razem całość skupiać będzie się na marce Porsche, dzięki czemu dostaniemy 9 nowych samochodów oraz m.in. nową trasę. Ale zanim będzie można kupić kolejne DLC, czas na aktualizację.

Project Cars 2 otrzyma dodatek z Porsche

Aktualizacja Project Cars 2 do wersji 1.4 pojawiła się dwa dni temu. W obszernym wpisie na oficjalnym forum gry (polecamy by poznać dokładną listę zmian) wyszczególniono wszystkie zmiany, nowości i poprawki. Te ostatnie dotykają przede wszystkim każdego toru dostępnego w grze, elementów interfejsu oraz zwiech na PS4. Posiadacze PS4 Pro nie będą musieli już oglądać graficznych błędów podczas gry.

Sporo uwagi poświęcono także modelowi jazdy i przyczepności samochodów, a także sterowaniu z wykorzystaniem kierownic. W temacie tego sprzętu, dodano wsparcie dla Thrustmaster LCD, a także poprawiono resetowanie ustawień kontrolera po restarcie gry.

Dodatkowo osoby, które narzekały na sztuczną inteligencję z otwartymi rękoma przyjmą zmiany w zachowaniu rywali w trakcie wyścigów - ci są znacznie agresywniejsi w walce o pozycje. No i na koniec także poprawiono sporo błędów w samej rozgrywce.

Project Cars 2 - zwiastun gry

 

Źródło: http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?55006-Project-CARS-2-PS4-Updates-Changelog&p=1477811&viewfull=1#post1477811

Tagi: Bandai Namco playstation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios