Jakub Barwiak Jakub Barwiak 18.02.2018 20:48
Jumanji: Przygoda w dżungli z kolejnym rekordem
574V

Jumanji: Przygoda w dżungli z kolejnym rekordem

Nowe Jumanji hitem jest i basta. W siedzibie Sony mogą właśnie strzelać kolejne korki od szampana.

Jumanji się nie zatrzymuje! Deadline podaje, iż widowisko bije kolejne rekordy. Według najnowszych szacunków, film ma na koniec weekendu osiągnąć wynik 904,3 miliona dolarów przychodu ze światowych kin. Wynik ten jest imponujący również przez fakt premiery najnowszego hitu MarvelaCzarnej Pantery.

Jumanji: Przygoda w dżungli dostanie sequel

Z pewnością włodarze Sony będą zachwyceni tymi wieściami, dzięki takiemu wynikowi Jumanji staje się drugim najbardziej dochodowym filmem tej wytwórni w historii, zarówno na rynku światowym, jak i na amerykańskim. Na tym pierwszym musi ustąpić jedynie Skyfallowi, w USA zaś, tylko pierwszemu Spider-Manowi. To wszystko tylko potwierdza status Jumanji, jako jednej z najgorętszych, jeśli nie najgorętszej obecnie marki posiadanej przez Sony.

Pytaniem pozostaje oczywiście fakt, czy ten sukces może zostać powtórzony. Wiadomo już, że sequel dostał zielone światło, co więcej Sony chce skonfrontować swój hit z IX epizodem Gwiezdnych Wojen. Biorąc pod uwagę fakt, iż za scenariusz odpowiadać będą autorzy skryptu do Jumanji 2, fani powinni być spokojni o jakość filmu. Premiera trzeciego Jumanji została zaplanowana na grudzień 2019 roku.

Źródło: https://screenrant.com/jumanji-sony-second-highest-grossing-movie-ever/

Tagi: jumanji Jumanji: Przygoda w dżungli Sony Pictures Entertainment