Kacper Mądry Kacper Mądry 18.02.2018 13:06
Rainbow Six: Siege. Poznajcie bliżej nowych operatorów
631V

Rainbow Six: Siege. Poznajcie bliżej nowych operatorów

Do Rainbow Six: Siege trafi dwóch nowych operatorów. Do akcji wkracza Białoruś i Francja.

Rainbow Six: Siege realizuje plan "żyjącej gry" i stale zostaje rozszerzona o nowych operatorów czy mapy. Dzisiaj Ubisoft przybliżył nam dwójkę nowych postaci.

Zacznijmy od "Finki". Dokładnie jest to dr Lera Melnikova. Nowa operator urodziła się trzy lata po katastrofie w Czarnobylu. Przez jej miejscowość na Białorusi przeszła radioaktywna chmura, która spowodowała u bohaterki neuropatię - powolne zanikanie mięśni. Walka z chorobą spowodowała, że Finka jest teraz doskonałym żołnierzem, który może dać całej drużynie wzmocnienie życie.

Rainbow Six Siege playstation 4

Finka wyposażona jest w Spear .308, SASG-12 oraz 6P41. Jej dodatkową bronią jest pistolet PMM oraz GSH-18. Bohaterka posiada minę kierunkową oraz ładunek wyważający.

Lion, a właściwie Oliver Flament był członkiem francuskiej armii. Postanowił on zdobyć wysokie stanowisko jako ekspert od radioaktywności w GIGN. Francuz potrafi wyszukiwać ruch wrogów w okolicy.

Rainbow Six Siege playstation 4

Główna bronią Liona jest V308, oraz karabin 417 i SG-CQB. Jego boczną bronią jest pistolet P9 oraz LFP586. Gadżety? Mina kierunkowa oraz granat ogłuszający.

Źródło: https://www.dualshockers.com/two-new-operators-revealed-rainbow-six-siege/

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal