Kacper Mądry Kacper Mądry 18.02.2018 11:27
Xenoblade Chronicles 2 otrzyma wspaniałe figurki
374V

Xenoblade Chronicles 2 otrzyma wspaniałe figurki

Xenoblade Chronicles 2 wkrótce dostanie szczegółowe figurki z postaciami z gry. Możemy się spodziewać Mythry oraz Siren.

Xenoblade Chronicles 2 osiągnęło sukces, więc nie dziwne, że producenci figurek postanowili przygotować postaci z gry. Dwie firmy pracują już nad swoimi produktami.

Goodsmile Company przedstawiło nową figurkę Mythry. Utrzymana jest ona w podobnym tonie co poprzednie dzieło firmy, które przedstawiało bohaterkę Pyra, również pochodzącą z Xenoblade Chronicles 2. Jeśli więc kolekcjonujecie takie produkty, obie postaci będą się dobrze komponować.

Xenoblade Chronicles 2 nintendo switch

Druga, nowa figurka to Siren. Za jego produkcję odpowiada Kotobukiya i trzeba przyznać, że autorzy przyłożyli się do detali.

Xenoblade Chronicles 2 nintendo switch

Cena, ani data premiery obu figurek nie jest jeszcze znana. Jeśli jednak wygląd postaci zachęcił Was do spróbowania gry to pamiętajcie, że jest to tytuł ekskluzywny dla Nintendo Switch. Xenoblade Chronicles 2 opowiada historię bohatera Rexa, który chcąc dostać się do jednej z krain gry, wplątuje się w intrygę mogącą zmienić losy ludzkości. Gra reprezentuje gatunek jRPG, co oznacza, ze czeka nas tutaj długa przygoda podczas, której stoczymy niejedno starcie.

Źródło: https://www.dualshockers.com/xenoblade-chronicles-2-figures-siren-mythra/

Tagi: Nintendo Nintendo EPD nintendo Switch Xenoblade Chronicles 2