Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 02.12.2011 11:09
Świąteczny konkurs NFS The Run
616V

Świąteczny konkurs NFS The Run

Idealnie pod choinkę, dla fanów serii Need For Speed, EA Polska przygotowało ciekawy konkurs i unikalne nagrody. Wystarczy robić to, co kochacie - grać! Do zgarnięcia oryginalne bluzy Porsche i inne gadżety - detale w rozwinięciu. Na zachętę - wideo z udziałem Iriny Shayk, modelki z gry!

xxxxx

 

Grasz już w Need for Speed The Run? Weź udział w naszym konkursie!
 
Jeśli nie – nie zwlekaj ani chwili i dołącz do naszej Społeczności!
 
Już w najbliższy piątek (2 grudnia) fani Need for Speed The Run z Polski otrzymają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i przetestowania swoich wirtualnych maszyn w ekstremalnych warunkach. Tego wymagać będzie od nich bowiem „Wyścigowy tydzień” – nowy cykl rywalizacji zorganizowany przez serwis www.Centrum-NFS.info oraz firmę Electronic Arts Polska.
 
Na uczestników czekają upominki sygnowane logo „Need for Speed”, a na najszybszych graczy – wyjątkowe, oryginalne bluzy firmowane przez znaną wszystkim miłośnikom motoryzacji markę Porsche! Co trzeba zrobić, by je zdobyć?
 
Od piątku (2 grudnia) co tydzień prezentować będziemy jedną trasę dostępną w “Trybie Wyzwań” w Need for Speed: The Run. Zadaniem uczestników będzie ustanowienie na niej jak najlepszego czasu. Zmagania będą prowadzone na wszystkich trzech platformach - PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. W tym celu utworzyliśmy konta konkursowe dla każdej z nich:
 
 - PlayStation3 Online ID – NFS_EA_POLSKA
 
- XBOX360 Gamertag – NFS EA POLSKA
 
- PC Origin ID – NFS_EA_POLSKA
 
Aby wziąć udział w konkursie, musicie dodać konkursowe konto do znajomych na Waszym Autologu, dzięki czemu będziemy mogli zapisać uzyskany przez Was czas.
 
Czołowa trójka graczy z platform PC, PlayStation 3 i Xboxa 360 otrzyma nagrody w postaci smyczy i czapek Need for Speed: The Run. Dodatkowo gracz, który osiągnie najlepszy łączny czas przejazdu wszystkich trzech odcinków na swojej platformie, otrzyma od nas gwiazdkowy prezent w postaci bluzy Porsche! Podsumowanie całego konkursu nastąpi 23. grudnia. Do klasyfikacji łącznej będą zaliczani tylko ci gracze, którzy uzyskają czasy przejazdu we wszystkich etapach konkursu.
 
Warto zatem już teraz zainteresować się trybem „Wyzwań” w Need for Speed: The Run, aby nie dać się zaskoczyć żadnej z wybranych przez nas tras. Będą wśród nich odcinki miejskie, otwarte, z większą bądź mniejszą ilością przeciwników do pokonania. Wszystko po to, aby pokazać Wam różnorodność najnowszej odsłony serii Need for Speed i sprawdzić Wasze umiejętności! Do gry zapraszamy jednak nie tylko zawodowych połykaczy szos, ale również wszystkich miłośników ścigania. Liczy się przecież dobra zabawa!
 
Więcej informacji o "Wyścigowym tygodniu", regulamin zabawy oraz na bieżąco aktualizowane wyniki znajdziecie na stronie www.Centrum-NFS.info. Informacje na temat konkursu będą się także ukazywać na oficjalnym profilu " Społeczność Need for Speed” na Facebooku: www.facebook.com/needforspeedpl.
 
Pamiętajcie, że na stronie Autologu: http://www.needf(...)/autolog możecie na bieżąco sprawdzić swoje wyniki, zdobyte nagrody i przejrzeć galerie zrobionych zdjęć, a co najważniejsze - porównać czasy ze swoimi znajomymi!
 
Powodzenia!
 
 

Tagi:

Nie przegap