Kacper Mądry Kacper Mądry 16.02.2018 18:42
CI Games nie martwi się o przyszłość firmy
322V

CI Games nie martwi się o przyszłość firmy

CI Games przeżyło w 2017 roku prawdziwe trzęsienie ziemi. Plany spółki nie wypaliły, lecz i tak udało się zachować płynność firmy.

CI Games poinformowało dzisiaj o dalszych planach rozwoju studia. Dowiedzieliśmy się również co nieco o budżecie następnych produkcji.

W 2017 roku grupa CI Games wypracowała 100 mln złotych przychodu ze sprzedaży. Oznacza to, że na ten moment firma ma 10 mln złotych środków własnych oraz posiada finansowanie bankowe o wartości 35 mln złotych. Do 2020 roku powinniśmy otrzymać od firmy trzy projekty o łącznej wartości 100 mln złotych.

Niekorzystny rok spowodował również liczne zwolnienia. Aktualnie zespół CI Games będzie tworzyć trzydzieści osób. Ma to zapewnić lepszą współpracę, bardziej doświadczonego zespołu. Firma prowadzi również rozmowy z kilkoma studiami, które miałyby wspomóc produkcję drugiej odsłony Lords of the Fallen.

Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun premierowy

 

Źródło: http://cigames.com/ci-games-oglasza-dalsze-plany-rozwoju-strategicznej-restrukturyzacji-wewnetrznego-studia-deweloperskiego-1-milion-sprzedazy-sgw3/

Tagi: CI Games playstation 4 Sniper: Ghost Warrior 3