Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.02.2018 17:15
Overwatch w formie bijatyki robi super wrażenie
352V

Overwatch w formie bijatyki robi super wrażenie

Overwatch posiada ogromną społeczność aktywnych fanów. Część z nich postanowiła przerobić grę w taki sposób, aby udawała dwuwymiarową bijatykę przywodzącą na myśl serię Street Fighter i Injustice. Efekt okazał się zaskakująco dobry.

Overwatch to bogate uniwersum pełne różnorodnych i charyzmatycznych postaci o unikalnych zdolnościach. Świat gry może się również pochwalić różnorodnymi lokacjami. To wszystko sprawia, że gra mogłaby się bez problemu odnaleźć w innych gatunkach niż sieciowy FPS.

Overwatch za darmo przez weekend

Co jeśli Overwatch byłby bijatyką? Na to pytanie odpowiada ekipa z TGN, która przygotowała świetny materiał. Twórcy zaznaczają, że stworzenie klipu było bardzo czasochłonne, ale dostarczyło mnóstwo zabawy. Dobrze zmontowane wideo bardzo wiernie imituje współczesne bijatyki.

Overwatch w formie bijatyki

Autorzy przygotowali dwa pojedynki utrzymane w konwencji 2D z obowiązkowymi atakami specjalnymi.Opracowali także specjalny interfejs i pozwalają rzucić okiem na okienko wyboru zawodników. Nie zabrakło też bonusowego etapu przywodzącego na myśl serię Street Fighter.

Źródło: YouTube (TGN)

Tagi: Activision Blizzard bijatyki Blizzard Overwatch TGN wideo