Daniel Stroński Daniel Stroński 16.02.2018 16:47
Bravo Team - premiera gry w zestawie z karabinem Aim Controller
341V

Bravo Team - premiera gry w zestawie z karabinem Aim Controller

Aim Controller przypomina o sobie na zwiastunie i już niebawem plastikowy karabin będzie dostępny w zestawie z grą Bravo Team.

Przygotowany na potrzeby VR-owej gry Farpoint kontroler Aim rewelacyjnie sprawdził się w boju. Osadzone na nim analogi pomogły w poruszaniu się po wirtualnym świecie, a samo strzelanie jeszcze nigdy nie było w grach tak realistyczne. Niestety, niewiele gier skorzystało później z Aima, a wśród istniejącej garstki tylko niektóre wyrastają ponad przeciętną. Nadchodzi jednak kolejna gra na wysokim poziomie - Bravo Team.

PlayStation VR Aim Controller - test kontrolera

Zaplanowane na 6 marca Bravo Team wrzuci nas i naszego partnera (sterowanego przez innego gracza lub SI) w sam środek wrogiego terytorium, gdzie będziemy musieli polegać na współpracy, by poradzić sobie z nadciągającymi ze wszystkim stron przeciwnikami. Autorami jest zresztą studio Supermassive, które ma na koncie VR-owe Until Dawn: Rush of Blood,The Inpatient oraz Tumble VR.

Co ciekawe, na poniższym zwiastunie pokazano jeszcze dwie niewydane gry, które mają skorzystać z Aim Controllera - kosmicznego FPS-a Gunheart oraz futurystyczną strzelankę ROM: Extraction.

Aim Controller - zwiastun bundle'a z Bravo Team

 

Źródło: YouTube (PlayStation Europe)

Tagi: bravo team First Contact Entertainment Phosphor Games Studio ROM: Extraction Sony Interactive Entertainment Supermassive Games The Brookhaven Experiment