Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.02.2018 10:52
Kartingowa gra od Segi skupi się tylko na Sonicu?
201V

Kartingowa gra od Segi skupi się tylko na Sonicu?

Sonic All-Stars Racing Transformed to do dziś najlepsza gra kartingowa. Ostatnio pisaliśmy, że możemy doczekać się kontynuacji. Najnowsze plotki mówią, że nie będzie jednak to, na co wszyscy liczą.

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że Sumo Digital pracuje nad nową grą kartingową, korzystającą ze znanej marki. Z automatu nasunęła się myśl o nowej odsłonie Sonic All-Stars Racing. SEGA jednak plotki zdementowała mówiąc, że Sonic All-Stars Racing Transformed 3 nie powstaje.

Kontynuacja Sonic & All-Stars Racing jeszcze w tym roku?

Co wcale nie wyklucza,że jakaś gra kartingowa z Soniciem powstanie. Bo wygląda na to, że Sumo Digital faktycznie pracuje nad takim tytułem. Z tym, że skupić się ma on wyłącznie na Sonicu i postaciach z tej marki. Informacje to podała osoba na sonicowym forum.

Moderatorzy tamtego forum potwierdzili tożsamość osoby, która wcześniej ujawniła obecność edytora postaci w Sonic Forces zanim SEGA oficjalnie pokazała ten aspekt gry. Jeśli więc faktycznie dostaniemy kartingową grę wyłącznie z postaciami z Sonica, to wielu graczy będzie po prostu zawiedziona.

Tagi: SEGA Sumo Digital