Jakub Barwiak Jakub Barwiak 15.02.2018 19:12
Silver & Black. Komiksowe widowisko Sony z nowymi scenarzystkami
280V

Silver & Black. Komiksowe widowisko Sony z nowymi scenarzystkami

Silver & Black - komiksowe widowisko Sony znalazło nowe, znane scenarzystki. Czy sprawią, że w przyszłym roku dostaniemy kawałek dobrego widowiska?

Silver & Black – komiksowe widowisko Sony znalazło dwie nowe, doświadczone scenarzystki, których celem będzie przygotowaniem ostatecznej wersji skryptu. Zadania tego podejmą się Lindsey Beer i Geneva Robertson-Dworet.

Iniemamocni 2 na nowym zwiastunie

Obie scenarzystki mają już w swoich CV pracę przy dużych blockbusterach. Robertson-Dworet to autorka fabuł do Tomb Raidera z Alicią Vikander i Captain Marvel. Beer z kolei napisała scenariusz do Chaos Walking. Była również zaangażowana w prace nad spin-offami Transformers, Godzillą vs Kong i Star Trekiem od Quentina Tarantino.

Black Cat/Felicia Hardy to bohaterka znana chociażby z komiksów ze Spider-Manem, przez pewien czas emocjonalnie związana z „Pajączkiem”. Córka włamywacza, w którego ślady poszła. Silver Sable to z kolei najemniczka, która specjalizuje się w polowaniu na zbrodniarzy wojennych.

Reżyserem widowiska jest Gina Prince-Bythewood (Before I Fall). Film pojawi się w kinach w przyszłym roku.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/captain-marvel-chaos-walking-writers-tackling-silver-sable-black-cat-movie-1084320

Tagi: Marvel silver & black sony pictures