Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.02.2018 17:56
Attack on Titan 2 na szczegółowym zwiastunie
273V

Attack on Titan 2 na szczegółowym zwiastunie

Attack on Titan 2 doczekało się nowego materiału prezentującego różne cechy produkcji. Autorzy przybliżają w ten sposób kilka trybów swojej gry, a my możemy spojrzeć na brutalną rozgrywkę.

Attack on Titan 2 już 20 marca pozwoli nam wkroczyć do świata popularnego anime i wziąć udział w bitwach z krwiożerczymi tytanami. Efektowna rozgrywka została właśnie przedstawiona na nowym materiale wideo.

Attack on Titan 2 będzie miało sporo trybów sieciowych

Attack on Titan 2 chwali się na nowym zwiastunie najważniejszymi elementami gry. Twórcy przedstawiają tryb kreatora własnej postaci oraz fragmenty trybu fabularnego. Możemy również podziwiać krwawe i brutalne starcia z tytanami, gdzie krew leje się gęsto. Zabawa zostanie także urozmaicona dzięki trybom sieciowym dla maksymalnie ośmiu graczy. Pomiędzy misjami będziemy mogli swobodnie chodzić po mieście i rozmawiać z towarzyszami, aby poszerzać nasze więzi. Całość wygląda na intensywniejszą i bardziej rozbudowaną kontynuację, która zaoferuje fanom wszystko to, za co polubili pierwszą odsłonę.

Attack on Titan 2 - zwiastun gry

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/02/15/attack-titan-2s-new-trailer-shows-off-custom-character-events-titan-slaying-action/

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo Omega Force playstation 4 wideo