Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.02.2018 19:58
A Plague Tale: Innocence - klimatyczna i brutalna rozgrywka wygląda świetnie
630V

A Plague Tale: Innocence - klimatyczna i brutalna rozgrywka wygląda świetnie

A Plague Tale: Innocence zostało pokazane na pierwszych fragmentach bardzo klimatycznej rozgrywki. Projekt wygląda bardzo dobrze i może się okazać niemałą niespodzianką tego roku.

A Plague Tale: Innocence przeniesie nas do 1349 roku. Trafimy do królestwa Francji, którego mieszkańcy zmagają się z niszczycielską epidemią dżumy. Będzie to mroczna historia osieroconego rodzeństwa uciekającego przed siłami bezwzględnej inkwizycji.

A Plague Tale: Innocence to mroczna przygoda rodzeństwa

A Plague Tale: Innocence na rozgrywce prezentuje się naprawdę dobrze. Oprawa graficzna umiejętnie oddaje sugestywną atmosferę zgnilizny i śmierci otaczającej bohaterów. Wrażenie robią hordy szczurów, które są pięknie animowane i sprawiają wrażenie faktycznie żyjących oraz agresywnych zwierząt. Uciekają one przed źródłem światła i wykorzystują każdą okazję, aby zdobyć pożywienie. Powalony przeciwnik od razu atakowany jest przez chmarę gryzoni, które pożerają ofiarę żywcem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to czeka nas bardzo ciekawa gra wyróżniająca się paroma elementami. Twórcy obiecują ambitną historię i silnie zaakcentowaną narrację skupioną na relacji rodzeństwa.

A Plague Tale: Innocence - rozgrywka

Źródło: YouTube (SpazioGames.IT)

Tagi: