Kacper Mądry Kacper Mądry 15.02.2018 15:37
I Am The Hero. Bohaterski beat 'em up nadchodzi
293V

I Am The Hero. Bohaterski beat 'em up nadchodzi

I Am The Hero będzie produkcją beat 'em up, w której wcielimy się w bohatera o nadludzkich zdolnościach. Gra intryguje swoją specyficzną oprawą graficzną.

I Am The Hero opowie historię bohatera, która uważa się za potężnego herosa. Na naszej drodze stanie mnóstwo przeciwników.

I Am The Hero to kolejny przedstawiciel gier z gatunku beat 'em up. Nowe tego typu produkcje pojawiają się ostatnimi czasy równie często, co zapowiedzi nowych gier Battle Royale, a fani mają w czym przebierać. Ostatnia produkcja od studia Crazyant stawia na klasyczną rozgrywkę, jednak przedstawia ją w niestandardowej, dwuwymiarowej formie.

I Am The Hero - zwiastun zapowiadający

Oprawa graficzna jest o tyle oryginalna, że łączy widok 2D z 3D. Dzięki temu wszystkie pojedynki oglądamy z pod pewnego kąta, choć one same pozostają dwuwymiarowe. Uwagę zwraca również lustrzane odbicie pojedynku w kałużach wody, jednak pozostaje pytanie czy oryginalna grafika wystarczy, aby przyciągnąć zagorzałych fanów gatunku? I Am The Hero pod względem mechanik rozgrywki wydaje się być standardową produkcją.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Crazyant I Am The Hero playstation 4