Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.02.2018 13:23
Rocket League otrzyma oficjalne samochodziki Hot Wheels
332V

Rocket League otrzyma oficjalne samochodziki Hot Wheels

Rocket League raz jeszcze nawiąże współpracę z Hot Wheels, czego efektem będzie kolejna paczka DLC w grze, a także zdalnie sterowane samochodziki.

Sukces studia Psyonix z Rocket League nikogo nie powinien dziwić już od około dwóch lat. Gra jest nadal popularna, rozgrywane są mistrzostwa i pomniejsze zawody, a deweloperzy dbają, by ciągle pojawiała się nowa zawartość i co ważne - była atrakcyjna dla graczy.

Rocket League - aktualizacja 1.41

Swego czasu Rocket League otrzymało DLC z samochodzikami Hot Wheels. I to się powtórzy, ale w znacznie szerszym wymiarze. Po pierwsze - Rocket League za jakiś czas otrzyma kolejne samochody z Hot Wheels w formie dodatku. Tym razem jednak, samochody z Rocket League trafią do portfolio Hot Wheels jako zdalnie sterowane samochodziki.

Jesteśmy podekscytowanie przedłużeniem współpracy z Hot Wheels, dzięki czemu samochody z gry trafią do prawdziwego świata. To początek naszej szerszej współpracy, której efekty zobaczycie za jakiś czas.

Tak sprawę skomentował Jeremy Dunham, wiceprezes w Psyonix. Z umowy zadowoleni są również przedstawiciele Hot Wheels, ale tu nie ma co im się dziwić - nawiązali umowę, która pasuje idealnie do ich portfolio.

 

Źródło: https://www.rocketleague.com/news/hot-wheels-rocket-league-rc-cars-holiday-2018/

Tagi: hot wheels playstation 4 Psyonix rocket league