Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.02.2018 18:16
Kung Fury powróci w wielkim stylu
339V

Kung Fury powróci w wielkim stylu

Kung Fury - internetowy hit z 2015 roku - powróci w wielkim stylu. Pełnometrażowy i z gwiazdorską obsadą.

Pierwsza część Kung Fury narobiła niemałego zamieszania w 2015 roku. Film był jednym wielkim hołdem i pastiszem kina akcji z lat 80-tych. Krótkometrażówka opowiadała o mistrzu sztuk walki/gliniarzu, który z pomocą swojego kumpla – mistrza komputerów Hackermana próbował przeszkodzić realizacji diabolicznego planu Adolfa Hitlera (Kung Fuehrera).

Five Nights at Freddy's od twórcy Kevina sam w domu

Projekt został sfinansowany przez darczyńców na Kickstarterze, po czym zdobył wielomilionową widownię na YouTubie i Netfliksie.

The Hollywood Reporter dotarł do informacji, według których internetowy hit doczeka się pełnometrażowej kontynuacji. W niej oprócz odtwórcy głównej roli i twórcy produkcji – Davida Sandberga, wystąpi Michael Fassbender i David Hasselhoff. Sandberg ponownie będzie pełnił również funkcję reżysera.

Premiera Kung Fury 2 została zaplanowana jeszcze na ten rok, zdjęcia zaś mają rozpocząć się latem. Oryginał był głównie kręcony na green screenie w piwnicy Sandberga, sequel ma już być kręcony zarówno w Europie jak i USA. Za produkcję odpowiadać będzie firma KatzSmith Productions, które wyprodukowało wielki zeszłoroczny hit – To.

Źródło: https://screenrant.com/kung-fury-2-michael-fassbender/

Tagi:

Nie przegap