Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.02.2018 17:25
Dying Light rozpoczyna walentynkowe wydarzenie - "Nieumarła miłość"
391V

Dying Light rozpoczyna walentynkowe wydarzenie - "Nieumarła miłość"

Śmierć i żywe trupy nie są w stanie pokonać miłości. W Dying Light rusza wydarzenie "Nieumarła miłość" z okazji jutrzejszego święta zakochanych. Jeśli nie macie konkretnych planów, to zawsze możecie zaprosić drugą połówkę na randkę do Harran.

Dying Light również zamierza obchodzić walentynki i zaprasza graczy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie. Od dzisiaj każde z wykonanych przez Was zadań w trybie kooperacji będzie zliczane do ogólnej puli. Osiągnięcie ustanowionego przez twórców celu pozwoli Wam zdobyć wyjątkowe przedmioty.

Dying Light obchodzi trzecie urodziny

Dying Light potwierdza, że miłość to na tyle silnie uczucie, że nawet śmierć nie jest w stanie jej powstrzymać. Twórcy z okazji święta zakochanych ruszają ze specjalnym wydarzeniem. Polega ono na łącznym wykonaniu jednego miliona zadań w kooperacji przy udziale całej społeczności gry. Zabawa rusza od dzisiaj i potrwa do 18 lutego. Jeśli cel zostanie osiągnięty, to otrzymacie specjalną skórkę dla pojazdu Buggy oraz walentynkową kuszę.

Nieumarła miłość w Dying Light - Walentynki

Wyzwanie otrzymało własny zwiastun, który zachęca, aby wrócić do Harran i wziąć udział w inicjatywie.

Dying Light - "Nieumarła miłość"

To jednak nie wszystko, bo do Dying Light trafią też trzy nowe postacie. Te wejdą w skład trzeciego zrzutu darmowej zawartości DLC i będą dostępne dla każdego użytkownika. 

Dying Light - Walentynki

 

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Dying Light nieumarła miłość playstation 4 Techland walentynki Warner Bros Interactive Ent. wideo