Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2018 10:10
Warhammer: Vermintide 2 zadziała w 1440p na PS4 Pro
375V

Warhammer: Vermintide 2 zadziała w 1440p na PS4 Pro

Warhammer: Vermintide 2 będzie wyciskać z aktualnych konsol maksymalnie ile uda się deweloperowi. To przełoży się na rozdzielczość 4K na Xboksie One X oraz 1440p na PS4 Pro.

Ekipa Fatshark dała się do tej pory poznać jako deweloperzy, którzy starają się wycisnąć jak najwięcej z aktualnych konsol. Nie inaczej będzie przy Warhammer: Vermintide 2, która pojawić ma się jeszcze w tym roku.

Jesper Kyd kompozytorem muzyki w Warhammer: Vermintide 2

Redakcja serwisu GamingBolt miała okazję porozmawiać z deweloperami na temat Warhammer: Vermintide 2. Jednym z tematów jaki poruszono, to wsparcie dla PS4 Pro oraz Xboksa One X. Ekipa Fatshark nie była w stanie dokładnie podać jaką różnicę na plus otrzymają posiadacze mocniejszych konsol, ale zdradzono, że na PS4 Pro gra działa aktualnie w 1440p, a na Xboksie One X w 4K.

To coś, nad czym ciągle pracujemy. Jednak jestem prawie pewien, że na Xboksie One X gra zadziała w 4K, a na PS4 Pro w 1440p. Oprócz tego prawdopodobnie skorzystamy z mocniejszego procesora i gra będzie działała płynniej, myślimy także o lepszym wykorzystaniu mocy konsoli jeśli gracz będzie hostem rozgrywki.

Premierę kooperacyjnego Warhammer: Vermintide 2 zaplanowano na ten rok, z testami beta przed premierą.

Warhammer: Vermintide 2 - pokaz rozgrywki

 

Źródło: https://gamingbolt.com/warhammer-vermintide-2-runs-at-native-4k-on-xbox-one-x-1440p-on-ps4-pro

Tagi: fatshark Games Workshop playstation 4 Warhammer Vermintide 2