Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.02.2018 18:24
Street Fighter V - Blanka wraca do walki
607V

Street Fighter V - Blanka wraca do walki

Street Fighter V: Arcade Edition w ramach trzeciego sezonu zaoferuje zarówno nowych zawodników, jak i kilku ikonicznych weteranów. Do gry wróciła już Sakura, a teraz na ring wkroczy Blanka.

Street Fighter V: Arcade Edition zadebiutowało w styczniu i zebrało świetne oceny na całym świecie. Capcom w końcu dostarczyło fanom wszystkiego, czego zabrakło w dniu pierwotnej premiery tej bijatyki. Twórcy rozpoczęli tym samym trzeci sezon wsparcia i do gry powoli trafiają kolejni wojownicy.

Street Fighter V: Arcade Edition coraz bliżej perfekcji - nasza recenzja gry

Street Fighter V: Arcade Edition już 20 lutego otrzyma nową postać. Do gry wróci Blanka, który po raz pierwszy pojawił się w Street Fighter II. Władający elektrycznością wojownik nadal będzie walczył iście zwierzęcym stylem. Podczas pojedynku korzysta z ostrych pazurów, skacze na przeciwnika oraz używa swojego ikonicznego zagrania "Electric Thunder", które pokrywa jego ciało wyładowaniami elektrycznymi.

Street Fighter V: Arcade Edition - Blanka

Blankę kupimy za 100,000 Fight Money lub otrzymamy w ramach trzeciej przepustki na postacie. Kupując tego zawodnia za prawdziwą walutę otrzymamy trzy alternatywne kostiumy z dodatkowymi kolorami. Możecie je obejrzeć w galerii poniżej.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2018/02/12/blanka-the-warrior-of-the-amazon-charges-in-to-street-fighter-v-arcade-edition-on-february-20

Tagi: blanka Capcom galeria playstation 4 Street Fighter V: Arcade Edition wideo