Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.02.2018 20:15
Masters of the Universe. Aktorski He-Man bez reżysera
385V

Masters of the Universe. Aktorski He-Man bez reżysera

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o nowej, aktorskiej wersji He-Mana. Niestety projekt stracił reżysera.

Variety podaje, iż David S. Goyer zrezygnował z posady reżysera Masters of the Universe – nowej aktorskiej adaptacji kultowego He-Mana. Powodem tej decyzji jest napięty terminarz filmowca, który skupia się teraz na serialu Foundation. Będzie on wciąż zaangażowany w aktorskiego He-Mana, jednak jako producent wykonawczy i scenarzysta.

O powrocie He-Mana pisaliśmy w grudniu

Według informacji portalu Variety, decyzja Goyera nie zaskoczyła Sony, które już przed rezygnacją reżysera, przeprowadziło kilka spotkań z innymi filmowcami. Być może takie postępowanie mogło być przez niektórych uznawane za niepotrzebną ostrożność, jednak jak się okazało w tym przypadku była to ostrożność słuszna.

Taka decyzja umożliwi wytwórni szybkie znalezienie nowego kapitana tej łajby, dzięki czemu nie będzie konieczne przesunięcie premiery Masters of the Universe. Jeżeli tak się stanie, film może pójść na bezpośrednie starcie z Star Wars IX. Czy Sony zdecyduje się na taki ruch? Być może na przeszkodzie stanie tu inna produkcja giganta – Jumanji 3, które może zadebiutować w tym samy okresie.

 

 

Źródło: https://screenrant.com/david-goyer-masters-of-the-universe-director/

Tagi: he-man masters of the universe Sony Pictures Entertainment