Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.02.2018 19:02
World of Tanks hucznie obchodzi czwarte urodziny
299V

World of Tanks hucznie obchodzi czwarte urodziny

World of Tanks obchodzi swoje czwarte urodziny i z tej okazji zaprasza graczy do świętowania. Czekają na Was premie do doświadczenia, nowe maszyny, garść statystyk, a nawet konkursy.

World of Tanks zadebiutowało na konsolach w 2014 roku za sprawą wersji na Xboksa 360. Od tej pory twórcy przebyli długą drogę. Na początku produkcja oferowała sto czołgów z trzech nacji i dwanaście map. Teraz te liczby prezentują się bardziej okazale i użytkownicy maja dostęp do ponad 600 czołgów z dziewięciu nacji, a walczyć mogą na 90 unikalnych mapach.

Więcej o World of Tanks znajdziesz w naszej bazie gier

World of Tanks zadebiutowało na rynku dokładnie cztery lata temu. Twórcy nie zamierzają ignorować rocznicy swojego dzieła. Zwłaszcza, że gra osiągnęła kolejny próg i baza graczy wynosi już 14 milionów użytkowników. Mamy też garść statystyk -  nie obejmują one dodatku "War Stories", czyli kampanii fabularnych dla jednego gracza.

  • Gracze wystrzelili 13 bilionów pocisków
  • Zniszczono ponad 2.9 biliona czołgów
  • Rozegrano 90 milionów bitew

Z okazji czwartych urodzin każdy gracz, który rozegra i wygra choć jedną bitwę w ciągu lutego otrzyma za darmo czołg premium "Ashigaru Te-Ke" drugiego poziomu. Od dzisiaj do 12 lutego rusza specjalne wydarzenie z mnożnikiem doświadczenia i wynosi ono aż 5x premii.

W mediach społecznościowych ruszają też konkursy na prace artystyczne. Możecie podsyłać na profil gry swoje dzieła, a otrzymacie szanse na wygranie rysunków głównego grafika World of Tank - Georgiosa Skodrasa. Prace należy zgłaszać na profil gry w serwisie Facebook.

World of Tank - czwarte urodziny

Możemy się też cieszyć nowymi jednostkami z Chin, które trafiły do gry

  •  T-26G
  • SU-76G
  • T-34-2G
  • WZ-113G 

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: playstation 4 wargaming wideo World of Tanks