Kacper Mądry Kacper Mądry 09.02.2018 17:29
Sid Meier's Civilization VI tańsze o 50%!
472V

Sid Meier's Civilization VI tańsze o 50%!

Sid Meier's Civilization VI przeznaczone na iPada zostało przecenione o połowę. To idealna okazja by zakupić mobilny port gry.

Sid Meier's Civilization VI przeznaczone na iPada zostało przecenione o połowę. Produkcja jest portem gry z komputerów stacjonarnych.

Sid Meier's Civilization VI jest dokładną kopią wersji przeznaczonej na komputery. Znajdziemy tutaj pełnoprawną kampanię czy oprawę graficzną, która jest taka sama jak w oryginalnej wersji gry. Produkcja umożliwia nam stworzenie własnego imperium, które będzie się rozwijać dzięki zaawansowanej technologi czy odpowiednio prowadzonej dyplomacji.

sid meier's civilization VI

Mobilna wersja gry oferuje również tryb "gorącego krzesła", gdzie wraz z naszym znajomym możemy rozegrać krótkie scenariusze, które ukończymy podczas krótkiej sesji gry. Aby tytuł zadziałał na naszym sprzęcie musi być to przynajmniej iPad Air 2, iPad 2017 lub iPad Pro.

Twórcy umożliwiają pobranie swojej produkcji za darmo. Otrzymujemy wtedy pełną grę, która ograniczona jest limitem sześćdziesięciu rund. Po ich wyczerpaniu gra zaproponuje nam zakup, który normalnie wynosi około 280 złotych. Do 1 marca mamy okazję zapłacić 140 złotych. Cena jak za produkcję mobilną może zaskakiwać, jednak powinniśmy pamiętać, że dostajemy tutaj tę samą produkcję co na PC.

sid meier's civilization vi

Tytuły z "dużych" konsol i PC coraz częściej pojawiają się na platformach mobilnych. Sid Meier's Civilization VI, Grid: Autosport, zmodyfikowane Final Fantasy XV - osoby nie mające czasu na rozgrywkę przy konsolach, mają coraz większy i lepszy wybór.

Sid Meier's Civilization VI - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://itunes.apple.com/pl/app/sid-meiers-civilization-vi/id1235863443?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Tagi: Aspyr Media Final Fantasy XV: Pocket Edition GRID: Autosport mobile Sid Meier's Civilization VI