Daniel Stroński Daniel Stroński 09.02.2018 14:41
Attack on Titan 2 będzie miało sporo trybów sieciowych, mamy zwiastun
227V

Attack on Titan 2 będzie miało sporo trybów sieciowych, mamy zwiastun

W Attack on Titan 2 nie zabraknie opcji gry ze znajomymi, bo i walka z ogromnymi tytanami wymaga współpracy. Cóż nowego znajdziemy w multiplayerze względem poprzedniczki?

Attack on Titan 2 odda nam to, czego szukamy w efektownej serii anime - ciężkich i bardzo szybkich walk z ogromnymi tytanami. Jest to oczywiście nierówna walka, stąd ludzkość ratuje się specjalnymi gadżetami - uprzężą pozwalającą wybijać się wysoko do góry, pułapkami i długimi ostrzami do atakowania jedynego słabego punktu przeciwników na ich karku.

Sprawdźcie też naszą recenzję znakomitej poprzedniczki - Attack on Titan: Wings of Freedom

Do tych niełatwych walk nie wystarczy jedna, choćby najlepiej przygotowana i wyposażona osoba - tutaj trzeba drużyny. Dlatego też, podobnie jak w Attack on Titan: Wings of Freedom, dostaniemy opcję gry przez Sieć. Kilka odmiennych trybów ma nam pozwolić połączyć siły z innymi graczami, ale też stanąć po przeciwnych stronach konfliktu. Daniem głównym jest jednak kooperacja dla dwojga w trybie fabularnym. podczas gdy pojedyncze misje zwiadowcze wykonamy w drużynie do 4 graczy naraz.

Na czym będzie polegała rywalizacja w trybie 4v4? Gracze wcielą się w zwykłych ludzi i wygrywa ta ekipa, która zabije więcej (i większych) tytanów. Premiowana jest przy tym współpraca, stąd więcej punktów dostaniemy za zabitych olbrzymów wspólnie z innym graczem. Na końcu zwiastuna zapowiedziano zupełnie nowy tryb, który dostaniemy po premierze i gdzie najprawdopodobniej wcielimy się w samych tytanów.

Attack on Titan 2 - zwiastun multiplayera

 

Źródło: YouTube (lzuniy)

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo Omega Force playstation 4 wideo