Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.02.2018 11:19
Treyarch zajmie się nowym Call of Duty
358V

Treyarch zajmie się nowym Call of Duty

Tegoroczna odsłona Call of Duty zostanie stworzona przez Treyarch. Informację oficjalnie na konferencji dla inwestorów potwierdziło Activision.

Wiemy, że informacja o udziale Treyarch przy pracach nad tegoroczną odsłoną Call of Duty należy do grupy "woda jest mokra", ale może ktoś liczył na zmianę, albo po prostu z jakiegoś powodu nie zna trzyletniego cyklu rotacyjnego wśród deweloperów odpowiedzialnych za serię.

Recenzja: Call of Duty: WW2 (PS4) - The Resistance DLC

Treyarch swoją przygodę z serią Call of Duty rozpoczęło od trzeciej części, którą udało im się skończyć w kilka miesięcy. Activision widząc jak dobrze poradziło sobie studio w tak krótkim czasie, pozwoliło im na stworzenie Call of Duty: World at War, które dało początek trybowi Zombies. Sukces tej odsłony dał nam kolejną, najlepszą w całej serii trylogię - Black Ops.

Pierwsza część Black Ops uważana jest przez wielu za najlepszą część w całej serii Call of Duty. Za to Call of Duty: Black Ops 2 stało się najlepiej sprzedającą odsłoną, a dodatkowo Treyarch pokazało w niej, że nie boi się eksperymentów z prowadzeniem fabuły, pozwalając nam na wybór ścieżki jaką podążamy i oglądania różnych zakończeń. Call of Duty: Black Ops 3 było jednakże trochę przekombinowane, ale i to nie przeszkodziło grze osiągnąć fenomenalnego wyniku sprzedażowego.

Jakie będzie nowe Call of Duty? Treyarch budzi zaufanie i jeśli zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski z błędów popełnionych przy produkcji Call of Duty: Black Ops III, powinniśmy dostać przynajmniej dobrą grę.

Call of Duty: Black Ops 2 - fragment rozgrywki

 

Tagi: