Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2018 09:00
Najlepsze gry w promocji Electronic Arts
3035V

Najlepsze gry w promocji Electronic Arts

Aktualnie trwająca promocja w PS Store oferuje przecenione gry od Electronic Arts. Mimo że zdecydowana większość ich produkcji jest szeroko znana, to jednak jest ktoś, kto zastanawia się który tytuł warto kupić.

W aktualnej promocji EA dostępne są tytuły zarówno na PS4 jak i PlayStation 3. Dlatego też postanowiłem wybrać parę tytułów z obu platform, by grę dla siebie znaleźli posiadacze zarówno PS4 jak i PS3.


PS4

Battlefield 1 Rewolucja - 79 zł

Kompletne wydanie Battlefielda 1 w tej cenie jest wyjątkowo atrakcyjną ofertą. Dostajemy nie tylko pełną wersję (która od momentu premiery znacząco się poprawiła), ale także usługę Premium, która zapewnia nam dostęp do wszystkich wydanych i planowanych DLC, a do tego pierwszeństwo w dostępie do serwerów oraz wcześniejszy dostęp do nowych map.


Mirror's Edge Catalyst - 25,10 zł z PS+

To prawda, że Mirror's Edge Catalyst nie jest tak dobry jak pierwsza odsłona serii wydana na PlayStation 3.  Ale to nadal kawał interesującej produkcji, nawet jeśli otwarty świat i postawienie na stopniowe odblokowanie umiejętności parkouru nie każdemu przypadnie do gustu. Jeśli macie PS4 Pro - gra zdecydowanie skorzysta z mocy konsoli gdy odpalimy tryb Turbo.


Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 - 29 zł

Roślinki vs truposze są idealną propozycję jeśli szukacie humorystycznej i bezkrwawej strzelanki dla młodszych graczy. Ogromnym plusem jest opcja gry na jednej konsoli w dwie osoby, a także w cztery przez sieć w specjalnych trybach kooperacji. Za 29 złotych nie ma co się zastanawiać.


Titanfall 2 Edycja Ultimate - 59 zł

Titanfall 2 samo w sobie jest zdecydowanie najlepszym FPS-em nie tylko 2016 roku, ale także jedną z najlepszych produkcji w gatunku na konsolach tej generacji. Wydanie Ultimate zawiera poza grą sporo dodatkowej zawartości do trybu sieciowego. A ten zapewnia mnóstwo frajdy i nadal żyje.


Unravel - 16,50 zł

Unravel nie każdemu się spodoba (mnie osobiście gra wynudziła), ale to jednak wyjątkowo urocza i prosta produkcja, która niejednego wzruszy swoim przesłaniem i opowiadaną historią. Przygoda włóczkowego Yarny'ego nadaje się idealnie dla osób, które nie są obyte z grami i chciałyby zagrać w coś łatwego. A w tej cenie - grzech nie wziąć.


PS3

Alice: Madness Returns - 12,50 zł

Twórca postaci Alice walczy aktualnie o stworzenie jeszcze jednej części. By zrozumieć grono zapaleńców wokół niego skupionych, polecamy zagrać w Alice: Madness Returns, które miażdży swoim psychodelicznym klimatem, oferując przy okazji całkiem znośnie rozgrywkę w formie platformówki 3D z domieszką akcji.


Dead Space - 12,50 zł

W promocji co prawda są wszystkie trzy gry z serii, ale jednak polecam przede wszystkim jedynkę, która ma najlepszy klimat ze wszystkich i idealnie wyważyła proporcje między grą akcji, a horrorem osadzonym w kosmosie. Dead Space w cenie czteropaku to idealny pomysł by odkurzyć PlayStation 3.


Kingdoms of Amalur: Reckoning - 16,50 zł

W mojej opinii - jeden z bardziej niedocenionych RPG-ów poprzedniej generacji. Ambitne plany dewelopera zakładały stworzenie ogromnej marki, która zepnie z sobą singlowe produkcje z MMORPG. Niestety, mimo dobrego startu, sprzedaż szybko umarła i Kingdoms of Amalur pozostaje niespełnioną produkcją. Ale warto w nią zagrać chociażby dla klimatu fantasy i systemu walki.

 

Tagi: Electronic Arts promocja