Jakub Barwiak Jakub Barwiak 08.02.2018 19:57
Pierwszy raz z kim i kiedy? Netflix to sprawdził
1530V

Pierwszy raz z kim i kiedy? Netflix to sprawdził

Mały maratonik z ulubionym serialem? Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie uległ tej pokusie. Netflix zdradził do jakich seriali największą słabość mają jego użytkownicy.

Według Netfliksa zbliżające się walentynki to idealny czas aby porozmawiać o „pierwszych razach”. Serwis podszedł jednak do tematu trochę w inny sposób i przedstawił ciekawe dane na temat tego kiedy jego użytkownicy ulegają czarowni „seryjnego oglądania”, a więc pochłonięcia jednego sezonu serialu średnio w ciągu tygodnia.

Jessica Jones - zwiastun drugiego sezonu

Co ciekawe widzowie na świecie swój debiut z seryjnym oglądaniem zazwyczaj zaliczają po 12 dniach od rejestracji na Netfliksie, my z kolei się nie cackamy i ten proceder mamy za sobą średnio 3 dni po dołączeniu do serwisu. Komu ulegamy?

Pierwsze zauroczenia większość z nas przeżywa z niegrzecznymi chłopcami (i dziewczynami). Widzowie z Polski najczęściej rozpoczynają swoją przygodę z seryjnym oglądaniem od serialu Stranger Things. Wysoko w rankingu plasują się także takie tytuły jak – Narcos, Breaking Bad czy Orange Is the New Black.

Nietrudno jest też wciągnąć się w historie, które przedstawiają mnóstwo silnych kobiecych charakterów, jak w Orange is The New Black czy tych stawiających przed nami wiele trudnych pytań jak Trzynaście powodów. Na końcu finałowej dziesiątki pojawiły się przygody ekscentrycznego naukowca i jego rozchwianego emocjonalnie wnuka, czyli serial Rick and Morty (miejsce 9), oraz historia panowania królowej Elżbiety przedstawiona w The Crown (miejsce 10).

Poniżej sprawdźcie infografikę z faktami o netfliksowym pierwszym razie i zobaczcie jakie pozycje poleca nam gigant do następnych sesji.

 

 

Tagi: kamasutra Netflix pierwszy raz