Kacper Mądry Kacper Mądry 08.02.2018 15:23
Destiny 2 świętuje walentynki potyczkami w parach
288V

Destiny 2 świętuje walentynki potyczkami w parach

Destiny 2 wkrótce uruchomi nowe wydarzenie, które celebrować będzie walentynki. W grze czekać będą na nas pojedynki dwóch na dwóch.

Destiny 2 wprowadza nowe wydarzenie o nazwie Crimson Days. Nowa zabawa rozpocznie się 13 lutego. 

Jaka przyszłość czeka Destiny 2?

Na graczy w Destiny 2 czekać będą pojedynki dwóch na dwóch. Zadania polegające na współpracy dwóch osób potrwają przez tydzień. Na co powinniście się przygotować? Autorzy chcą celebrować walentynki i z tej okazji działania polegające na przebywaniu w pobliżu drugiej postaci będą premiowane.

destiny 2 playstation 4

Za stanie blisko siebie gra będzie nagradzać nas szybciej regenerującymi się umiejętnościami. Jeśli oddalimy się od naszego towarzysza, wrogowie zostaną poinformowani o naszej dokładnej lokalizacji. Przygotowane przez twórców pojedynki wymagają dwóch osób, jednak gra w razie potrzeby dołączy nam naszą "walentynkę".

Za udział w wydarzeniu twórcy przygotowali dla nas przeróżne nagrody. Mamy szansę uzyskać skórki dla naszego pojazdu, potężne bronie czy również nowe emotikonki.

playstation 4 destiny 2

Jeśli nie macie czasu na zdobycie wszystkich przedmiotów, gra umożliwi ich zakup od handlarki Tess. Wszystkie rzeczy z walentynkowego wydarzenia zakupimy za zgromadzony przez nas Bright Dust.

Źródło: https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/46617

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4