Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.02.2018 14:25
Final Fantasy XV: Pocket Edition już dostępne
387V

Final Fantasy XV: Pocket Edition już dostępne

Final Fantasy XV: Pocket Edition trafiło do sprzedaży. Mniejsza wersja konsolowej piętnastki dostępna jest na smartfony z Androidem oraz systemem iOS.

Final Fantasy XV: Pocket Edition jest mniejszą wersją, skrojoną specjalnie pod smartfony. Wyrzucono otwarty świat, zamiast tego poruszamy się automatycznie po ustalonych przez dewelopera ścieżkach. Jednak cała historia z dużego Final Fantasy XV nadal jest obecna.

Final Fantasy XV - aktualizacja 1.21 kończy "Assassin's Festival" i dodaje parę opcji

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pierwszy rozdział dostępny jest za darmo. Za dwa kolejne musimy zapłacić 3,79 zł, a pozostałe (3-10) kosztują niecałe 40 złotych. Możemy też od razu kupić cały tytuł za 76,99 złotych. Musimy też pamiętać, że nie na każdym smartfonie odpalimy Final Fantasy XV: Pocket Edition.

Do gry wymagane jest urządzenie z Androidem przynajmniej w wersji 5.0, procesorem o taktowaniu 1,5 GHz oraz 2GB RAM. W przypadku iOS wymagane przynajmniej jest iPhone 6S (iOS 11.1), iPad Pro, iPad 5 generacji i późniejsze, iPad Air lub iPad Mini. Gra zajmuje 5 GB (8GB w przypadku tekstur wyższej jakości).

Grę znajdziecie tutaj - AppStore i Google Play.

Final Fantasy XV: Pocket Edition - 20 minut rozgrywki

 

Tagi: Final Fantasy XV: Pocket Edition Square Enix