Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.02.2018 18:42
Harvest Moon: Light of Hope Special Edition w maju trafi na PS4
412V

Harvest Moon: Light of Hope Special Edition w maju trafi na PS4

Harvest Moon: Light of Hope Special Edition nie będzie zapewne wymarzoną grą dla fanów cyklu, ale z pewnością znajdą się sympatycy tej odsłony. Użytkownicy PlayStation 4 pragnący prowadzić rolniczy tryb życia powinni wyczekiwać maja.

Harvest Moon: Light of Hope Special Edition to konsolowa edycja gry, która powstała, aby uczcić 20. urodziny cyklu. Tytuł zmierza do posiadaczy PlayStation 4, ale nie wiemy, jakie nowości trafią do tego wydania. Nie napalajcie się jednak na hit. Wersja PC nie tylko cechuje się paskudnym stylem graficznym, ale i zebrała bardzo słabe opinie wśród fanów.

My Time at Portia - trochę Harvest Moona, trochę Minecrafta

Natsume poinformowało, że Harvest Moon: Light of Hope trafi na PlayStation 4 w wydaniu "Special Edition". Tytuł pozwoli wcielić się w bohatera, który wyruszył z rodzinnej wioski, aby przeżywać przygody w nowym otoczeniu. Podróż kończy się katastrofą statku i trafiamy do niewielkiego miasteczka portowego. Mieścina została niemalże całkowicie opuszczona, a naszym zadaniem będzie doprowadzić ją do stanu świetności. Dalej ważnym czynnikiem będzie uprawa roli i elementy, z których słynie seria. Będziemy wykonywać zadania dla mieszkańców, zdobywać nowe przedmioty zarządzać zwierzętami. Nie zabraknie także romansowania i możliwości założenia rodziny. Poniżej zwiastun edycji z platformy Steam. Premiera na PS4 odbędzie się w maju.

Harvest Moon: Light of Hope - zwiastun wersji PC

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/harvest-moon-light-hope-special-edition-ps4-switch-launches-may

Tagi: Harvest Moon: Light of Hope Natsume playstation 4 Rising Star Games wideo